Herkesin Hakkında Konuştuğu En Popüler 11 Moda Trendi

Yani temelde en popüler trendler için bir kriter var, daha doğrusu onları neden takip etmek gerektiğinin nedenleri:

  1. Ateşliler (ve seksi)
  2. Onlar her yerdeler (sadece her yerdeler)
  3. Benzersizler (veya değiller)
  4. Zarifler (stil ikonları tarafından giyilir)
  5. Sana çok yakışıyorlar (hepsi psikolojik, biliyor musun?)
  6. … Peki neden olmasın ?!

Ayrıca, her zaman bilgi sahibi olmak isteyen bir kişi misiniz? HER ŞEY ile güncellenmeniz gerektiğinden, eğilimi takip etmenin önemli ama aynı zamanda karmaşık olduğunu anlıyoruz. En ateşli ünlülerin ne giydiğini bilmekten, farklı moda mağazalarında vitrin alışverişine kadar, trendlerin hızlı temposuna ayak uydurmanız gerekir! Vakit nakittir, anladın mı?

Ama merak etmeyin! Sizi her zaman her şeydeki en son trendlerle güncel tuttuğumuzdan, işte bu sürekli dinamik dünyada şu anda bilmeniz gereken en sıcak on bir trendin bir başka listesi!

Lockets üzerindeki yılan dokusunun ne olduğunu veya en son benzersiz makyaj trendinin ne olduğunu merak ediyorsanız, bu makale hepsini ortaya çıkaracaktır. Sonunda bu günlerde her mücevherin neden doğaya sahip olduğunu anlayacaksınız (tabi, doğa güzel, değil mi?).

Herkesin bahsettiği en sıcak on bir moda trendi için okumaya devam edin, eğlenin ve son trend kızın tadını çıkarın!

1. Mikro Torbalar

“Güzel şeyler küçük paketlerde gelir” dediğini duydunuz mu? Tatlıyı geride bırak; Mikro torbalar, en küçük paketlerde gelen en harika şeylerdir. Evet, tüm ünlülerin her ödül töreninde, partide veya şovda yanlarında taşıdığını gördüğünüz çantalar. Mikro çantalarla ilgili olan şey , çantanızda tüm gardırobunuzu değil, yalnızca gerekli şeyleri taşıma zorluğuna sahip olmanızdır   . Bu nedenle, mikro çantalar sadece omzunuzdaki büyük ağırlıkları alır ve aynı zamanda görünümünüzü zarif ve sevimli kılar.

2. Tropikal mücevherler

Doğa tutkunu musunuz? Öyleyse, şu anda çok sıcak olan tropikal esintili takıları kesinlikle seveceksiniz. Tasarımlar yağmur ormanları ve palmiye ağaçlarından okyanuslara, tüylere, papağanlara, kelebeklere ve flamingolara kadar çeşitlilik gösterir. Pırıltılı mücevherler için tropikal tasarım olanakları sınırsızdır.

3. Hayvan baskıları

Elbiseler, çantalar ve ayakkabılardan takılara, aksesuarlara ve gözlük çerçevelerine kadar hayvan baskısı HER YERDE. HER YERDE dediğimizde bize güvenin. Evinizde en az bir hayvan baskılı eşya yoksa, muhtemelen 21. yüzyılda yaşamıyorsunuzdur!

4. Holografik tasarımlar

Modaya uygun holografik tasarımlara aşık mısınız? Çünkü henüz yapmadıysanız, hemen hemen herkesin onları her yerde kullandığını gördüğünüzde olacaksınız!

Bunları chokers, küpeler, kolyeler, kolyeler, madalyonlar ve makyaj çantaları, el çantaları, küçük çantalar, şemsiyeler ve hatta giysiler için bileziklerde görebilirsiniz. Yerlere giderler!

5. Yarı saydam takılar

Yarı saydam ve parlak doğum taşlı yüzükler (veya diğer taşlar) veya inci kolyeler her zaman şıktır. Bu ifade parçaları ince ve basit ama zariftir.

6. Gökkuşağı makyajı

Little Mix’in Jade’in gökkuşağı kirpiklerinde, rujunda ve ojede nasıl göründüğünü de düşündün mü? Varsa (neden olmasın?) Gökkuşağı makyajı renkli desenleri ve dokusuyla kesinlikle denemeye değer!

7. Halka tasarımı

Hilal şeklinde küpeler gördünüz mü? Veya metalik sarmal kolyeler? Farklı geometrik şekilli kulak aksesuarlarına (pentagram / üçgen küpeler) ne dersiniz? Veya biri diğerinin içinde daire olan yuvarlak altın küpeler? Evet, en popüler küpelerden bahsediyoruz! Temelde, bir ucun diğer yarısı ile sürekli olduğu döngülerdir. Bize güvenin, modada AF’ler!

8. Çift takı

Üzerinde “sonsuza kadar” ve “sonsuza kadar” yazılı bilezik veya yüzüklerle karşılaştınız mı? Aşk mesajları içeren aksesuarlara, bir araya getirildiğinde kalp oluşturan bulmaca takılarına veya ünlü kilit ve anahtar tasarımına ne dersiniz? Kesinlikle çok tatlılar, değil mi? Bu süsler her zaman çiftler halinde gelir ve çiftler için tasarlanmıştır. O kadar sevimliler ki, henüz yapmadıysanız, bağlanmak istemenizi sağlar! Bekarsanız, çift mücevher de en iyi arkadaşlar için mükemmeldir!

9. Dumanlı gözler

Günümüzün en sıcak makyaj trendi tüm gözleri içiyor (tabii ki makyajla! Geleneksel siyah, gümüş, gri, altın ve maviden şimdi trend olan ombre ve siyah ve gri kombinasyonu, parıldayan gümüş tonlu mavi, koyu ve açık pembe kombinasyonu ve yeşilin farklı tonları gibi renklerin bir karışımı, sadece birkaçı Dumanlı gözler her zamanki gibi sıcak görünüyor!

10. El yapımı takılar

El yapımı takılar, HER ZAMAN şık bir takı türüdür. Sadece çok uygun değiller (veya hiçbir maliyeti yok, çünkü çoğu evde yapılabiliyor), aynı zamanda sonsuz şekil, tasarım, doku ve şekillerde geliyorlar! Her kıyafetle iyi giderler ve OOTD’nizi kesinlikle bir sonraki seviyeye taşıyabilirler!

11. Şeffaf elbiseler

Transparan elbiseler şu anda en büyük trendlerden biri. Hafif ağlardan organze kumaşlara kadar hepsi şık. Hafif şeffaf elbiseler, zahmetsizce zarif görünmenize yardımcı olur. Narin şeffaf üstleri zıt renkli spagetti ile birleştirebilir veya daha az yoğun yoğunluğa sahip derin renkler veya baskılarda şeffaf elbiseler seçebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*