Erkek arkadaşın için bu kadar tuhaf özçekimlere de tıkladın mı?

Bu dünya tuhaf, değil mi? Teknolojiyi yalnızca anları değil, daha sonra gülebileceğiniz tuhaf ve tuhaf anları da yakalamak için kullandığımız bir nesle dönüşüyoruz. Sadece kendimize takıntılı değiliz; kendi fotoğrafımızı çekmeye takıntılıyız.

Resimlerden bahsetmişken, elbette “özçekimleri” ve erkek arkadaşlarımızın tuhaf özçekimlerimizi sürdürmeyi sevdiği gerçeğini nasıl unutabiliriz?

Özçekimler yalnızca anları yakalamak ve onları anılara dönüştürmekle kalmaz, aynı zamanda sanatı, öz-özümseme ve sosyal bağlantıyı (özçekime katılan kişiler arasında) ifade eder – bunlar, özçekimlerin en popüler ve moda olmasının nedenleridir. şu anda şey. Aslında, “selfie” kelimesi artık Oxford Sözlüğü’ne dahil edildi   .

Elbette, çocuklarımızın bizden özçekim yapmamızı istemelerinin nedenlerinden biri, bize hayran olmak veya yaptığımız küçük aktiviteleri takdir etmek için fotoğraflarımızı telefonlarında veya diğer cihazlarında tutmaktır.

Sonuçta, bunlar günün sonunda önemli olan küçük şeylerdir. Yani evet, fotoğraflarımızı istemelerinin altında yatan gerçek kesinlikle “aşk”. Aşk her zaman kazanır, değil mi?

İşte kız arkadaşlarından talep eden on tuhaf özçekim. Erkek arkadaşın için o tuhaf özçekimlere de tıkladığına bak.

1. Yetenekli elbisesiyle selfie

Erkek arkadaşınız zarif elbisesiyle sizden bir selfie istediğinde, size sadece sizi ne kadar sevdiğini söylüyor. Senin için özenle seçtiği elbiseye nasıl baktığını bilmek istiyor.

Kafasında hayal ettiği kadar size mükemmel uyup uymadığını, rengin size uygun olup olmadığını ve ne kadar göz kamaştırıcı göründüğünüzü görmek istiyor. A – Z’yi bilmeniz gerekir.

2. Arkadaşlarla selfie

Erkek arkadaşların genellikle kız arkadaşlarının arkadaşlarını duymaktan hoşlanmadıklarını biliyoruz, ancak sürekli konuştuğunuz insanların nasıl olduğunu bilmek isteyebilirler.

Evet, tuhaf, biliyoruz. Erkekler, arkadaşlarınız hakkında konuşurken, kimin veya ne hakkında konuştuğunuz konusunda net bir fikir edinmek istediği bir şeye sahiptir.

Bu nedenle, kafalarında o görüntüyü boyamak için bir yüze ihtiyaçları var.

3. Uyuyan selfie

Çoğu insan uyurken pek güzel görünmez. Erkek arkadaşınız siz uyurken (veya numara yaparken) sevimliliğinize bayılır ve sonsuza dek bu imaja tapmaya devam eder!

4. Garip yerlerde selfie

Banyodan (bu arada, şu anda pek tuhaf değil) oturma odasına, bazen çocuklar insanoğlunun bilmediği nedenlerle tuhaf fotoğraflar talep ediyor.

5. Yemek yerken selfie

Yemek yerken bir selfie istemenin amacı sadece ne yediğinizi bilmek değil, aynı zamanda iyi yediğinizden emin olmaktır.

Bu, sana değer verdiğini söylemenin başka bir yolu. Garip olabilir, ama derinlerde, siz de karşılık vermek istiyorsunuz.

6. Selfie / ofis selfie’si çalışın

Ofisiniz çalışma saatleri içinde fotoğraf çekmenizi yasaklasa da, adamınız çaresizce sizden isteyecektir.

Hayatının bu bölümünü merak ettiği için olabilir.

7. Evcil hayvanlarınızla selfie

İşin garibi, erkeklerin bunu neden yaptığını bilmiyoruz ama hey, onlar sadece yapıyorlar, anlıyor musun?

Bazı olası nedenler, evcil hayvan özçekiminin hayata çok sadık olması, sevimlilikle dolu olması ve bir sadakat resmi çizmesidir (özellikle bir köpek ise).

8. Çıplaklar

Tüm garip özçekimlerin yanı sıra çıplaklar, erkek arkadaşların kız arkadaşlarından isteyebilecekleri en yaygın ve rahatsız edici özçekimlerdir.

Neden sadece neden? Söylemesi zor. Erkeğiniz sizi ne kadar severse sevsin, uzun süredir birlikteyseniz ve birbirinizle rahatsanız, sizden ona çıplak, bikinili veya herhangi bir seksi kıyafet göndermenizi isteyecektir.

Onları uyandırmanın en kolay yolu, biraz ten göstermek, çekici bir şey.

Ancak gizli olduğu için ona bakmak pek yaygın değil, samimi ve bu nedenle ikiniz için de cinsel, bu mesajları gönderirken kendinizi korumaya çok dikkat edin.

Ne yazık ki, bu görüntüler daha sonra ya da ilişki yürümezse seni incitmek için kullanılabilir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*