20+ Heyecan Verici Renkli Jöle Tırnak Sanatı Tasarımları

Kylie Jenner, Instagram’da manikürünün bir anlık görüntüsünü yayınladığından beri, jöle tırnaklar, sezonun tırnak trendi olarak herkesin radarında. Ve jöle tırnaklar yeni bir şey değil ve uzun süredir ortalıkta dolaşıyor olsa da (o zamanlar cam tırnaklar olarak biliniyordu), ancak herkesin en sevdiği gerçeklik yıldızı ve girişimcinin uzun pençelerinin bir fotoğrafını yayınlamasından sonraydı. jöle çivilerinden daha neon pembe. tüm sosyal medyada anlık bir çılgınlık oldu. Aslında, Jenner’ın kendisini kadınsı hissetmesinden bu yana sadece birkaç hafta içinde 6.000’den fazla #jellynails gönderi ve 62.000’den fazla #glassnails hashtag’i oldu. Harika, değil mi?

Instagram beslemenizi dolduran tüm jöle tırnaklarının ilgisini çekeceğinizden ve geride kaldığını hissetmek istemediğinizden emin olabilirsiniz. Sonuçta kim güzel tırnaklara sahip olmak istemez ki? Jöle çivi sadece Instagram’ı fethetmedi; onlar da kalbimizi kazandılar. Tırnak sanatıyla ilgili olan şey, ayrıntılı ve gürültülü veya sessiz ve minimal olabilmesidir! Tırnaklarınıza biraz renk katmak istiyorsanız, ancak geleneksel tırnak sanatından bıktıysanız, kesinlikle jöle tırnaklara gitmelisiniz!

Kremler, matlar ve opak maddeler gibi jelatin, formülün tırnaklara uygulandığında yapısını ifade eder. Jöle tırnaklarla ilgili benzersiz olan şey, bir miktar saf renk ve bol miktarda parlaklık sunmalarıdır.

Bugün manikür salonuna (veya evinizdeki küçük köşenize!) Yapacağınız bir sonraki seyahatiniz için harika fikirlerimiz olduğundan bugün sizi bir ziyafet bekliyor. Bir daha asla FOMO’ya sahip olmayın ve jöle tırnakları deneyin!

İşte 20’den fazla renkli ve heyecan verici jöle tırnak tasarımı!

1. Boncuklar ve çiçekler

Boncuklu çiçekler, kadınsı yönlerini göstermek isteyen maceracı kadınlar için mükemmeldir. Denemekten korkmuyorsanız, tırnak tasarımınıza birkaç boncuk ve süslemeler ekleyin. Çünkü kız kızlar da eğlenceli ve orijinal olabilir!

2. Mavi stilettolar

Bu rahatlatıcı mavi jöle tırnak tasarımı, yumuşak tarafınızı göstermek için mükemmeldir. Renklerin keskin kontrastı tırnaklarınızı vurgulayacağından, koyu renkli bir gece elbisesiyle eşleştirildiğinde harika görünürler. Kalabalıktan sıyrılacağınızdan emin olabilirsiniz ama çok da cüretkar görünmeyeceksiniz.

3. Kalın kırmızı ve altın

Dünyanın, onların kaprislerine asla boyun eğmeyeceğinizi, kendi nişinizi yaratacağınızı bilmesini istediğinizde, bu cesur kırmızı ve altın rengi görünüme gidin.

4. Parlak çiçek tasarımı

Bu çarpıcı parlak çiçek tasarımı, cesur bir ifade vermek isteyen kızlar içindir. Çiçek tasarımı kadınsı ve cilveli bölge içindedir, ancak parlak renklerin dokunuşu görünümünüze şiddet katar.

5. Rüyadan İlham Veren Tırnaklar

Bu jöle tırnak tasarımı, dünyanın girişimcileri ve hayalperestleri, büyük hayaller kuranlar ve bu hayalleri gerçekleştirmek için her şeyi yapacak olanlar için mükemmeldir.

6. İngilizce yazı

Bu hassas jöle tırnak tasarımı çok yönlüdür ve günlük görünümünüzü kolayca tamamlayabilir. Yumuşak tasarımı ve renkleri size İngiliz yazlarını çok serin ve ferahlatıyor.

7. İlham Veren Çiviler Güz

Sonbahar sezonu resmen burada. Öyleyse neden mevsimi kucaklayıp tırnaklarınızın sonbahar sevginizi göstermesine izin vermiyorsunuz? Bu tasarım tek kelimeyle çarpıcı ve göz alıcı.

8. Çiçekli stilettolar

Sonbahar mevsimini seviyorsanız, ancak aynı zamanda bir moda ifadesi yapmak istiyorsanız, bu tasarım kesinlikle sizin için mükemmel. Yumuşak renklerin parlak yeşile nazikçe karışmasıyla, bu güzel tasarıma aşık olmamak zor.

9. Boş çiçekler

Bu tasarım o kadar ince ama o kadar göz alıcı ki, onu düğün gününüzde bile takabilirsiniz. Tarzınızı ve kişiliğinizi dünyaya bildirmenin büyük gününüzde bu tasarımı göstermekten daha iyi bir yolu var mı? Her zaman olmak istediğiniz o eşsiz gelin olun ve hayallerinizdeki düğünü tırnaklarınızdan başlayarak elde edin!

10. Altın ve parıltı

Geceyi en yakın arkadaşlarınla ​​mı geçirdin? Tırnaklarınızda altın ve ışıltı ile öne çıkın ve ışıl ışıl parlayın!

11. Bu dünyanın dışında

Mitoloji, fantezi ve bunların arasındaki her şeyin hayranıysanız, bu tırnak tasarımı sizi uçuracak! Bu çok yaratıcı ve göz alıcı tasarım aynı zamanda harika bir sohbet parçası ve kesinlikle sizi kalabalığın favorisi yapacak.

12. Altın Avcısı

Bu klasik beyaz ve altın rengi tasarım oldukça ayrıntılı, karmaşık ve lüks. Güzelliği ve zarafeti sizi kesinlikle kız arkadaşlarınız arasında bir kıskançlık nesnesi yapacaktır.

13. yeşil stilettolar

Bu mükemmel manikür tırnaklarınıza başka hiçbir şeye benzemiyor. Kendinizi maceraperest hissediyor ancak konfor alanınızdan çıkmak istemiyorsanız, bu tasarım bulmacaya yönelik çözümünüzdür.

14. Tutkulu gül

Rüzgara dikkat edin ve konfor alanınızdan çıkın! Bu kesinlikle muhteşem tırnak tasarımı, “kalbi zayıflar” için değil. Risk almak ve duygularının direksiyona geçmesine izin vermek isteyenler için bu tasarım kusursuz.

15. mor çiçekler

Pembe sizin renginiz değilse, ancak tutkuluysanız ve tutkulu doğanızı temsil eden bir tasarım istiyorsanız, o zaman bu mor çiçek tasarımını tercih edebilirsiniz. Mor, kraliçe için kraliyet ve lüks anlamına gelir!

16. Kırmızı ve yeşil

Bu tasarım yine basit tırnaklara sahip olmanıza izin verir ancak uzantılarda basit ama etkileyici bir tasarıma sahiptir. Kırmızı ve yeşilin güzel kombinasyonu kesinlikle denenmeli.

17. Kırmızı sıcak tırnaklar

Zarif ve cesur olmak arasında gidip gelirseniz, parlak kırmızı, çiçek tasarımı ve süslemelerin bir kombinasyonuna ne dersiniz? Mükemmel, değil mi? Çiçek boncukları başınızı döndürür!

18. Yumuşak çiçeksi tırnaklar

Jöleli tırnaklarla ilgili çekinceleriniz varsa ve parlak ve gösterişli bir şey istemiyorsanız bu tasarım tam size göre. Renk ve tasarımın çok yumuşak kombinasyonu size güzel ve sevimli jöle tırnakları verecektir.

19. Açıklama çivileri

Pürüzsüz bir şey istemiyorsun, ama şımarık bir şey de istemiyorsun. Arada bir şey ama aynı zamanda benzersiz bir şey istiyorsunuz. Peki beyaz çiçekler ve süslemeli bu çarpıcı tırnaklara ne dersiniz? Koyu pembe taban, tasarıma zarif bir dokunuş katıyor.

20. Flores 3D

Herkesin giydiğini istemezsin; bir gizem dokunuşu ve bir duygusallık kokusu istiyorsun. Kendi adına konuşan ama herkesi büyüleyen bir tasarım istiyorsunuz. Bu 3 boyutlu çiçek tasarımı size kusursuz görünecek!

21. Stiletto altın boncuklar

Bu zarif altın tasarım özenli ve zariftir. Cesaret ve çekiciliğin mükemmel birleşimidir.

22. Çok renkli stiletto

Bu tasarım yaz çığlık atıyor! Güzel mavi ve turuncu renk kombinasyonu, bir tutam sıcak pembe ve yeşil ile dikkat çekiyor. Süper eğlenceli ve ferahlatıcı!

23. Okyanus dalgaları

Bu sezonun en sıcak moda trendlerinden biri de doğadan ilham alan tasarımlar. Tırnaklarınızı maviye boyamaya ve sahile olan aşkınızı göstermeye ne dersiniz? Bu güzel mavi tırnaklar, bu göz alıcı görünüm için bir miktar parıltı ve taşlara sahiptir.

24. Pembe ve beyaz

En yumuşak tonlardan ikisinin çok güzel bir kombinasyonu: pembe ve beyaz. Bu tırnak tasarımı yumuşak, ince, kadınsı ve zariftir. Asla yanlış gidemezsin!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*