Uzakta olsanız bile teklif vermenin on yolu

Hayatınızın geri kalanını birlikte geçirmeniz için özel birine evlenme teklif etmenin zamanı geldi mi? Sonsuz aşkınızı ifade etmeye hazır mısınız? Onun da aynı şekilde hissettiğini bilmek için can atıyor musun?

Bununla birlikte, bu olayı nasıl her zamanki gibi özel kılacağınız konusunda size bir çözüm bırakacak kadar düşük bir bütçeniz mi var?

Eğer öyleyse emin ellerdesiniz. Endişelenme; biz sizi koruduk.

Daha az para ve daha çok sevgi gerektiren evlilik teklifi stratejilerini sizinle paylaşacağız! İşte iflas etmiş olsanız bile bulabileceğiniz 10 yol. Sonsuza dek seveceğinizden ve besleyeceğinizden emin olduğunuz romantik ama unutulmaz fikirlerdir!

1. Mum ışığında akşam yemeğine çıkın

Mum ışığında güzelce planlanmış bir akşam yemeği en iyi seçeneklerden biridir. Romantik olduğu anlaşılan normal bir akşam yemeği, onu özel bir şey olup olmadığını kesinlikle merak ettirecektir.

2. Kurtarma için yetenekler ve sanat

Yazar mısınız? Özellikle kızınız için güzel bir sone yaratın.

Ressam mısın Ona bir portre çizin (henüz yapmadıysanız).

Sen şarkıcısın? Güzel bir teklif şarkısı besteleyin! Şarkıyı ona söyle. O zaman teklifle bitir.

İyi bir aşçı mısın? En zarif akşam yemeğini hazırlayın ve yüzüğü masa sunumunuzda stratejik olarak bir yere saklayın.

3. Servet yemeği!

Yüzüğü lezzetli, güzel bir şekilde sunulan yiyeceklerde saklamak ve bulması için ipuçlarını bırakmak, hala önermenin en romantik ve şaşırtıcı yolu. Dikkatli ol ve ona göz kulak ol ki yüzüğü yemesin!

4. Bir hafıza günlüğünde yakalayın

Henüz onun ve ilişkilerinin fotoğraf günlüğünü yapmadıysanız, tüm çabanızı ve sevginizi bir not defteri oluşturmak için harcamanın zamanı geldi. Onun için güzel resimler, anlamlı materyaller ve içten mesajlar ekleyin. “Benimle evlenir misin?” Yazarak kitabın sonuna tesadüfen bir sürpriz ekleyin.

Bunu ona güzel bir akşam yemeğinde de hediye edebilirsiniz!

5. Bir fotoğraf kabininde yakalayın

Bir fotoğraf kabininde teklif verin! Ona evlenme teklif ederken onun tepkilerini yakalamak çok romantik olacak. Hemen ardından sahip olduğunuz tüm sevimli ve samimi fotoğraflara bakarak eğlenin.

6. Stadyumda sportif olun!

Her ikinizin de sevdiği bir maç sırasında ona stadyumda evlenme teklif ederek normal bir maç izleme gününü özel bir güne dönüştürün. Yine bu numara eski usul ama yine de çok romantik. Oyunda onu yakalayan büyük bir ekran varsa, bu çok büyük bir avantaj olacaktır.

7. Evi güzelleştir

Bu plan biraz para gerektiriyor, ancak tamamen ne kadar yaratıcı olduğunuza bağlı. Alanınızı, ister odanız isterse evinizin herhangi bir bölümü olsun, bol miktarda (ucuz) ışıkla yükseltin veya stilinize göre yaratıcı veya farklı bir şey yapın.

8. Kum mesajları gönderin!

Bu birçok kez yapılmasına rağmen, yine de romantik ve ucuzdur. Romantik bir plaj kaçamağındayken, teklif mesajınızı kuma yazın ve gelecekteki nişanlınızı şaşırtın.

9. İlk randevunuzu yeniden oluşturun

Hala ilk randevunuzu hatırlıyor musunuz? İlk çıktığınız yerin, o gün ikinizin de hissettiği duyguların ya da paylaştığınız güzel anların anılarına sahip misiniz?

Öyleyse, ilk buluşmanızı yeniden oluşturmak sizin için muhtemelen EN İYİ seçenektir.

10. Beklenmeyen duyurular

İster yeni eve taşınma partisi, ister arkadaşlarla bir toplantı veya bir aile yemeği olsun, hiçbir misafirinizin en ufak bir fikri olmadan, beklenmedik duyurular kesinlikle eşinizi ve misafirlerinizi de şaşırtacak! Size en yakın insanlarla güzel bir kilometre taşını paylaşmaktan daha iyi bir şey olamaz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*