Kız çocuk stil rehberi: doğru elbise ile doğru topuklu

Kadınlar için kutsamalar, topuklar bu gezegendeki tüm kadınları emebilen bu sihirli transa sahip. Topuklar senin en iyi arkadaşın, her seferinde daha da ateşli görünmeni sağlar.

Sizi yerden kaldırmaktan kıyafetinizi geliştirmeye kadar, topukların oynayacağı birden fazla rol vardır. Ama bayanlar, dikkat edin! Bir uyumsuzluk tüm görünüşünüzü bozabilir.

Bazen farklı topuk türleri ve en iyi şekilde birleştirilebilecekleri arasında kafanızın karıştığını biliyoruz. Bu yüzden sizi kurtarmak için buradayız ve size farklı topuklu ayakkabılarla deneyebileceğiniz birkaç kıyafet seçeneği sunuyoruz!

Hanımlar! Doğru topukları doğru elbiseyle eşleştirin

1. Pompalar

Tipik olarak önden alçak kesim, topuklu ayakkabılar basittir ve en çok 2-3 inç yüksekliğinde topuklu ayakkabılarla tercih edilir. Topuklu ayakkabılar resmi etkinlikler için idealdir ve her türlü resmi elbise, kalem etek, dar pantolon veya pantolon takımları giyerler. Resmi olmanın yanı sıra, pompalar kısa, korkak elbiseler veya uzun trençkotlar gibi parti elbiselerine eşit derecede uygundur.

2. Takozlar

Topuklar kategorisindeki bir muamele, kamalar iğneden fillere kadar her şeyle birlikte gider (bunu anladınız, değil mi?). Topuğun ön yapı ile tamamen kaynaştığı Kama Topuklar ve olmadığı yerlerde Kama Sandalet olmak üzere iki çeşittir.
Söylediğimiz gibi, takozlar şort, kısa veya maksi etekler, şal elbiseler, kot pantolonlar veya geniş pantolonlar, maksi kumaşlar, baskılar ve bohem stillere ve bazı tulumlara kadar her şeyle uyumludur.

3. Sivri Burun

Bu muhteşem parmak vitrinleri, ihtiyacınız olan her gün görünümünüzü tamamlar. Ayak tırnaklarınızdaki korkak ve neşeli tırnak boyasını ortaya çıkarmak istiyorsanız, o zaman dikiz parmakları en iyi arkadaşlarınızdır!
Dikizci parmakları eşleştirmenin en kolay yolu, çıplak bacaklarla harika göründüklerini akılda tutmaktır.
Bu nedenle, herhangi bir kısa elbise, ayak bileği uzunluğunda pantolon veya elbise (dar, vücuda oturan kıyafetleri deneyin) ayak parmaklarında çekici görünecektir.

4. pisi topuklu

Topuğu çok sevmeyen ancak tercih eden herkes için harika olan kedicik topuklu ayakkabılar, aynı zamanda sezonun en moda ayakkabısıdır ve parti görünümlerini iş etkinlikleriyle tamamlar. Kedicik topukluları, sıska veya yıpranmış kot pantolonlar, bol pantolonlar, ekose gömlekler, şortlardan alevli ve kalem eteklere, gömlek elbiselerle veya mini / midi elbiselerle harika görünüyor.

5. Ayak bileği kayışı topuklu ayakkabılar

Ayak bileği kayışlı topuklu ayakkabılar, skinny jean pantolonlar, manşetli skinny jean pantolonlar, şort ve kot pantolonlardan jogger ve deri pantolon / şortlara kadar giydiğiniz her kıyafeti zenginleştirdiği için çok beğeniliyor ve tercih ediliyor. Ayrıca gömlek elbiseler, kloş elbiseler veya yüksek boyunlu veya yakalı gömlekler / elbiseler ile iyi giderler.
Bileğinizin etrafındaki kayış, topuğu rahat ettirir ve daha iyi yürümenize yardımcı olur.

6. Alttan kesilmiş topuklar

Her etkinlik için kaygısız arkadaşınız, arkası açık topuklu ayakkabıların arkasında bir kayış var, bu da onları daha rahat hale getiriyor. Onlar hakkında en iyi şey, her şeyle el ele gitmeleridir. Onları midi elbiseler, alevlendirilmiş veya resmi etekler ve voila ile birleştirin!

7. Stilettolar

OOTD’yi her durum için iyileştiren stilettolar, resmi, parti veya gündelik fark etmeksizin neredeyse her şeyi yeniden eşleştirir. Stilettolar 8 inçe kadar çıkabilir ve herkesi iyi tamamlayabilir. Çalışmak için parlak bir tane giymediğinizden emin olun.

8. Katırlar

90’larda ünlü olan katırlar modaya geri döndü ve herkesle popüler oldu. Kısa etekleri ve kıvrılmış kotları ya da sadece basit bir tişört ve yüksek bilekli kot pantolonları spor yapan en yeni topuklu ayakkabılar. Deri ceketlerle de şık görünüyorlar.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*