Her kızın çantasında taşıması gereken 15 şey

Bugün nereye gidersek gidelim, günlük olarak ihtiyacımız olan çok şey var. Büyük çantalar ve cüzdanlar sayesinde günlük kullanımımız için gardırobumuzu neredeyse bunlara sığdırabiliyoruz. Aladdin’i ve sihirli lambasını hatırlıyor musun? Sevgili lambasından istediği her şeyi nasıl bulabilirdi! Çantam benim sihirli lambam! Birçok kadında olduğu gibi.

Çantanızda taşıyacağınız doğru şeyleri bilerek, her türlü etkinliğe veya etkinliğe hazır olursunuz. Her gün yanınızda taşıdıklarınıza göre organize olmak ve yönetmek, kurtarıcı olmak, çoğu zaman sizi zor durumlardan kurtarmakta ve günlük ihtiyaçlarınıza kolaylık sağlamaktadır.

Çantanızda her zaman bulundurmanız gereken bazı eşyalar şunlardır:

1. El dezenfektanı

Her zaman iyi hijyen ve temiz ellere sahip olmanız gerekir. Çantanızda bir el dezenfektanı veya antibakteriyel mendillerle, dışarıdayken su bulmak için uğraşmanız gerekmeyecek.

2. Kompakt bir ayna

Birinin size yüzünüzde bir şey olduğunu söylediğini, ancak oyunla dolu bir oditoryuma hapsolduğunuzu hayal edin. O zaman bir ayna bulmak için nereye giderdin? Bariz çözüm, çantasının içinde kompakt ve şık bir aynasının olması. Kullanışlılar ve iyi göründüğünüzden emin olmanız için size zaman kazandıracaklar.

3. Yüz mendilleri

Yüz mendilleri temizdir, ancak yorgun olduğunuzda da ferahlatıcı olabilirler. Taşımaları şarttır.

4. Telefon

Elbette bu onsuz yaşayamayacağımız bir şey. Telefonunuzu güvenle çantanızda tutun. Bu, onu kalabalık yerlerde düşmekten veya kırılmaktan ve yankesicilerin erişemeyeceği yerlerden koruyacaktır.

5. Kredi kartları ve diğer önemli kartlar

Kimlik kartınız da dahil olmak üzere kredi kartları ve diğer önemli kartlar, çantanızın olmazsa olmazıdır. İsterseniz bunları ayrı bir tutucuda saklayın, ancak gerekli tüm kartların yanınızda olduğundan emin olun.

6. Bir not defteri ve bir kalem

Küçük bir not defteri ve kaleme sahip olmak, aklınıza geldiklerinde düşüncelerinizi not almak, hatırlatıcıları yazmak veya bir kalem ve kağıda hızlıca erişmeniz gereken şeyleri yazmak istemeniz durumunda her zaman yararlıdır.

7. Hijyenik ped / tamponlar

Adet döngüleri bazen öngörülemez olabilir. Her zaman yanınızda ekstra hijyenik ped veya tampon taşıyın. Daha fazlasına sahip olmak her zaman daha iyidir; arkadaşının buna ihtiyacı olup olmayacağını kim bilebilir.

8. Fermuarlı çantalar

Çantanızda aşağıdakiler için bir çift fermuarlı poşet bulunmalıdır  :

  • Acil Durum Çantası: Acil  bir durumda size yardımcı olabilecek veya bir çözümü hemen iyileştirebilecek şeyler içerir. Örneğin, bir  çengelli iğne,  bir  çatal bir saç tokası, bir çift küçük makas, makas ve küçük bir fırça veya tarağınız olmalıdır.
  • İlaç Çantası:  Acil bir durumda ihtiyacınız olabilecek her şeyi içerir. Örneğin  yara bantları, genel ağrı kesiciler, ORS / glikoz poşeti ve ilaçlar (gerektiğinde)  .
  • Kozmetik Çantası:  içermelidir  güneş kremi, dudak kremi, makyaj, el losyonu, parfüm,   vs

9.  Güneş gözlüğü

Hassas gözlerinizi korumanın yanı sıra zarif bir aksesuar.
Yoğun güneş ışığı ve kavurucu sıcaklıkta işe en son gittiğinizi ve günün sonunda yanan gözlerle nasıl baş ağrınız olduğunu hatırlayın. Peki, bunun tekrar olmasını kes. Parlak güneşli bir günde çantanıza bir çift güneş gözlüğü koymayı unutmayın.

10. Güç bankası

Telefonunuzun pilinin gün ortasında bitmesi ihtimaline karşı çantanızda daima bir taşınabilir şarj cihazı veya taşınabilir şarj cihazı bulundurun. Ayrıca, güç bankanızı her gece şarj etmeyi unutmayın.

11. Biber gazı

Tüm kadınların güvenliklerini sağlamak için biber gazı taşımaları iyi bir güvenlik önlemidir. Eğer yoksa bir biber gazı online sipariş edin çünkü bir gün tehlikeli bir durumdan kurtulmanıza yardımcı olabilir.

12. Condones

Diğer yarınız kadar sorumlusunuz, bu yüzden öngörülemeyen durumlar için her zaman fazladan bir prezervatif taşıyın.

13. Ekstra para

Daima, çantanızın gizli cebinde fazladan para taşıyın. Çalışma kartları veya dijital işlemler olmadan hangi acil durumlara girebileceğinizi asla bilemezsiniz.

14. Küçük, sağlıklı bir atıştırmalık

Açlığınızı gidermek için çantanızda her zaman hafif, sağlıklı bir atıştırmalık bulundurmak akıllıca bir harekettir. Çantanızda daima bir torba fındık, kraker veya bir protein çubuğu bulundurun. Ne zaman biraz atıştırmaya ihtiyacınız olacağını asla bilemezsiniz veya bir toplantı beklenenden daha uzun sürebilir. Bu nedenle, öğünler arasında gün boyunca size yardımcı olacak bir şeyin olması iyi bir fikirdir.

15. Kulaklıklar / kulaklıklar veya bazı romanlar

Seçiminize bağlı olarak, seyahat ederken veya bir toplantı veya randevu beklerken can sıkıntısını önlemek için kulaklık, yeni bir kitap veya her ikisini de getirebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*