Çıkarılabilir kolyelerin ne ve nasıl

Özellikle şık arkadaşlarınızla aynı gömleği defalarca tekrarlamanız gerektiğinde bilinçlenmiyor musunuz? Her dışarı çıkmanız gerektiğinde yeni bir gömlek alamazsınız. Ama kesinlikle aynı gömleğe biraz flash veya renk ekleyebilir ve ona yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz. Nasıl sorarsın Basit, çıkarılabilir kolyeler kullanarak!

Çıkarılabilir tasmalar, son birkaç sezonda boyun oyununa hakim oldu. Bunlar  günün trendleri  . Son zamanlarda bu kolyeler hakkında çok şey duymuş olabilirsiniz. Neden olmasın? Sonuçta, moda pistlerinde dalgalar yaratıyorlar! Next, Bershka, Forever 21 ve New Look gibi markalar için podyumda görünmelerine ek olarak, artık plaj, tarih ve ofis için onaylandılar. Heyecan verici değil mi? Bu çıkarılabilir yakalar sadece düz gömleğinize renk katmakla kalmaz, aynı zamanda tüm elbisenizi anında güzelleştirir.

Yani bir partiye gidiyorsanız ve gömleğinize uyacak mükemmel kolyeye karar veremiyorsanız veya düz gömleğinize biraz ışıltı katmak istiyorsanız çıkarılabilir yakalar kurtarmaya geliyor! Bu eğlenceli tasmalar, gömleğinize eklemeyi seçtiğiniz yaka tipine bağlı olarak profesyonel (kurumsal) veya ilginç bir modacı görünümü elde etmenize yardımcı olabilir.

Çıkarılabilir kolyelerin ne ve nasıl

1. Düz boyunlar

Düz yaka, tembel pazartesi sabahları için mükemmel bir cevaptır. Bu temel gömlek yakasını beyaz bluzunuza ekleyin ve kalem eteğinizle eşleştirin. Patlama! Dünyayı ele geçirmeye hazırsınız (en azından Pazartesi günlerinizi). Ve tahmin et ne oldu? Bu figür dostu kolyeler boyun bölgesini daraltır!

2. Peter Pan kolyeler

Kate Middleton ve Princess Eugenie gibi telif hakları, peter pan yakalı elbiseler giyerken görülmüştür. Bu yuvarlak kolyeleri satın almak için daha fazla tavsiyeye ihtiyacınız olmadığına eminiz! Düğmeli bluzlarla mükemmel uyum sağlar. Biraz yarı resmi bulursanız, yakaların kenarlarına yumuşak, seksi bağcıklar ekleyerek aksesuarları tamamlayın.

3. V yaka

Hayır, onlara sıkıcı ve pratik demeden önce, bizi dinleyin! Bu V yakalı tasmalar her türlü süsleme, boncuk ve hatta gerçek değerli taşlarla yeniden modellendi (İpucu: Givenchy’s Swarovski Sahte Kolye, Sonbahar 2016-2017 koleksiyonunda yer alıyor!). Bu yakalar hem elbiseler hem de gömlekler için idealdir. V yakalı tasmalar çeşitli renklerde gelir ve kıyafetlerinizin görünümünü anında güzelleştirir.

4. Balıkçı Yaka

Balıkçı yaka (polo yaka, balıkçı yaka veya kuş tüyü olarak da bilinir) çeşitli kumaşlara sahiptir. Her sezon için bir tane var; Rahat bir görünüm için kazaklarınızın altına örgü giyebilirsiniz. Hafif pamuklu olanlar, resmi bir görünüm için blazer ve pantolonlarla birleştirilebilir. Modern bir görünüm için bu yakaları kolsuz elbiselerle eşleştirin! Sadece boynunuzun etrafında oturarak bir moda ifadesi yapıyorlar.

5. Denizci tasmaları

ABD Donanması üniformasından esinlenilen UU., Denizci tasmaları   boyunlarının zirvesi bir  buçuk kare için  moda ! En iyi yanı, her zaman görüntüyle oynayabilmenizdir. Örneğin, modern bir görünüm kazandırmak için boynun altına küçük bir fular bağlayabilirsiniz. Ayrıca kabarık yazlık etekler ve bol üstler ile kombine edilebilir. Beyaz spor ayakkabılarınızı onunla giyin ve mükemmel bir yaz kıyafetine sahip olun!

6. Mandalina tasmaları

Mandarin tasmaları, yaygın duran cheongsam tasmalarından esinlenmiştir; Bunlar kalıcı itirazlarıyla bilinirler. Bu yakalar, gömleklere ve bluzlara ortası kare veya kavisli oldukları için tam oturur.

7. Düz boyunlar

Bu tür kolyeler genellikle basit oldukları için eleştirilir. Ancak gerçek şu ki, şık bir görünüm istiyorsanız düz yakalar oynamak için en iyi seçeneklerdir. Elbise veya gömlek çizgisine düşüyorlar; Bu tasmaların altına kolayca bir ifade kolyesi koyabilirsiniz.

8. Bertha kolyeler

Viktorya döneminden kalma bu kolyeler, birçok kraliyet ailesi tarafından, sofistike olduğu için tercih edilmektedir. Onları gece elbiselerinizden biriyle eşleştirin ve günlük kıyafetiniz çok şık bir şeye dönüşecek!

9. Jabot kolyeler

Bağcıkları ve eski dünya cazibesini seviyorsanız bu tasmalar bir zorunluluktur. Jabot tasmaları, kare kumaştan fırfırlar oluşturmak için tasarlanmıştır. V yakalar ile mükemmel uyum sağlarlar. Süper şık bir görünüm için bu tasmaları ofis kıyafetlerinizle eşleştirin. Kokteyl elbiselerini giyerek de sergileyebilirsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*