Partnerinizden ayrılma zamanının geldiğini gösteren 10 işaret

Aşıksın? Yoksa sadece aşk fikrine aşık mısın?

Bu kavram genellikle çok fazla kalp kırar, çünkü insanlar sadece sevgiye ihtiyaçları olduğunu ve sevilmek istediklerini düşündükleri için çıkmaz ilişkilerde kalma eğilimindedir.

Partnerinize onurlandırmak istediğiniz bir söz vermiş olsanız bile, göz önünde bulundurmanız gereken birkaç nokta var: Karşınızdaki kişi sizi gerçekten önemsiyor mu? Beraberken gülümsemek bile zor mu? Mutluluğunuz onlara mutluluk veriyor mu? Mutsuz olduğunuzda endişeleniyorlar mı? Ve onlar için de aynı hissediyor musunuz?

Gününüzü sevinç yerine gözyaşlarıyla sonlandıran bir ilişki içindeyseniz, zihninizi boşaltmanıza yardımcı olacak bir şeyimiz var. “MOLA ZAMANI !” Diye  bağıran bu 10 işareti okuduktan sonra daha iyi bir karar verebilirsiniz.

1. Olumsuzluktan çok olumsuzluk var

İlişkilerin mutluluk getirmesi gerekiyor. Partnerinizin ruh halinizi ve gününüzü hafifletmesi, hayatınızı kolaylaştırması ve ne olursa olsun sizi desteklemesi gerekiyor. Ancak bunların hiçbiri meyve vermiyorsa ve partnerinizle zaman geçirmek sizi mutsuz ve üzücü bırakıyorsa, bize güvenin, buna değmez. Ayrıca, partneriniz de büyük olasılıkla aynı şekilde hissediyor.

Negatif titreşimler itici ve çektikleri tek şey üzüntü ve daha fazla olumsuzluktur. Olumlu hisler, bir şeyleri daha iyi hale getirmek için hayatta ihtiyacınız olan şeydir. İpucu alın!

2. Geleceğinizi birlikte hayal etmeyi bıraktınız

Hayal gücü, tüm insanların sahip olduğu bir hediyedir. Geleceğimizi önceden planlama eğilimindeyiz. İçindeki tüm iyi şeyleri, çevremizdeki tüm iyi insanları, ideal ve mutlu olan her şeyi hayal ediyoruz.
İlişkinizin ilk günlerinde eşinizi geleceğinizde hayal etmiş olmanız gerektiğine eminiz, hayatlarınızı birlikte planlamış, muhtemelen çocukların isimlerini planlamışsınızdır.
Partnerinizle bu güzel şeyleri hayal etmeyi bıraktıysanız, ayrılma zamanının geldiğini anlamanızın zamanı geldi.

3. İlişki tek taraflı hale geldi

“Aşk Solway gibi yükseliyor, ama dalga gibi alçalıyor.” – Sör Walter Scott

Tüm ilişkilerde kesinlikle inişler ve çıkışlar vardır. Tartışmalar, kavgalar, algı ve zihniyetteki farklılıklar nedeniyle kendinizi inciteceğiniz dönemler ve eşinizin olacağı zamanlar vardır. Ancak ilişki toksik bir şekilde tek taraflı hale gelmişse ve acı çeken, bastırılan, tüm acıyı hisseden, tüm çabayı gösteren ve iyileşmeye ya da değişmeye çalışan tek kişi sizseniz, bu, sonunda sona ermesinin en iyi göstergesidir. Senin acın.

“Seninle dans pistine çıkmayan biriyle nasıl dans edersin?”

4. Hakkında konuşacak daha az şeyiniz var

Bir bağlantı yalnızca siz ve eşiniz iyi iletişim kurduğunuzda gelişir. Hayatında yapacak bir şeyin var mı? Anlat onlara. İyi mi kötü mü haberin var? Onlarla paylaşın. Sence sır saklıyorlar mı? Onlarla yüzleşin.
En derin duygularınızı, düşüncelerinizi, hayallerinizi ve korkularınızı paylaşmak, iki kişi arasındaki yakınlığı güçlendiren şeydir.Siz ve partneriniz konuşma noktalarını kaçırırsanız, aynı sayfada olamama ya da aynı teknede olmama, İşleri bitirmenin zamanı geldi.

5. İçlerinde iyi bir şey görmek zordur.

Kimse mükemmel doğmaz. Herkesin kusurları ve sizi kendine çeken şeyleri vardır. Bir ilişkide, iyi şeylere odaklanmak ve kötüden kaçınmak veya ona uyum sağlamak önemlidir.

Taahhütler, bir ilişkinin önemli bir parçasıdır. Ama partnerinizin doğasından ve alışkanlıklarından sıkılmaya başladıysanız, onun söylediği ve yaptığı her şeyden ve her şeyden rahatsız olursanız, sadece partnerinizin eksikliklerini görmeye başladıysanız ve eşinizi tamamen unuttuysanız iyi tarafı, şimdi ayrılmanız gerektiğinin açık bir göstergesi.

6. İçgüdüleriniz ne diyor?

İnsanların “sezginizi takip edin” demesinin bir nedeni var. Kalbiniz, tam olarak ne olduğunu değilse bile, bir şeyin yanlış olduğunu söyleyecektir. İşler sizi rahatsız etmeyi bıraktıysa, daha az neşeli ve sıkıcı hale geldiyseniz veya bazı şeyleri ya da partnerinizi önemsemeyi bıraktıysanız, kalbinizin artık onun içinde olmadığını bilin. Temel olarak, artık var olmayan şeyleri zorlayamazsınız.

Bu güzel hisleri artık hissetmiyorsanız veya belki de onları hiç hissetmiyorsanız, içgüdüleriniz sizi “ayrılıp ayrılmamak” ikileminde tutuyorsa, ipucunu alın ve kalbinizin size söylediğini yapın.

7. Kendinizi hafife aldığınızı hissediyorsunuz

Partneriniz size zaman ayırmayı bıraktıysa, bir düzine kez aradıktan sonra bile sizi geri aramazsa, size karşı sabırsızsa veya sizi takdir etmeyi bıraktıysa, bu işaretler hafife alındığınızı gösterir. Partnerinizin artık sizi kaybetmekten veya sizden çok fazla şey beklemekten korkmadığını hissediyorsanız, çünkü her zaman harcadığınız tüm çabalar hafife alınırsa, bu sorunu çözecek şeyin bir ayrılık olduğunu anlayın.

8. Sürekli birbirleriyle savaş halindedirler.

İlişkilerde kavga etmek tamamen normal ama bir noktaya kadar. Kavgalar, sert duygular hissetmeden çözdüğünüz sürece ilişkiyi güçlendirir. Çözülmediyse, işler tam olarak çözülmediğinde sorunlar ortaya çıkar.
En güçlü işaret, aynı sorunlar için defalarca savaşmanızdır. Havada bir kavga çıkacağı konusunda sürekli bir gerilim hissediyorsanız, ilişkide kalıp kalmayacağınıza karar verirken dikkate almanız gereken bir şeydir.

9. Güven kırıldı

Seninle takılmak yerine futbol maçı izlemek yalan söylemek kadar küçük olabilir. Sonuç olarak, bir şeyin gizlenmesi var. Bu, aranızda bir güven eksikliği olduğu anlamına gelir. Partnerinize yalan söylemek zorunda olduğunuzu hissediyorsanız veya önemsiz konularda bile güveninizi kırıyorsa ve tartıştıktan sonra bile durmuyorsa, gitme zamanınız gelmiştir.

10. Artık kimya veya fiziksel temas yok

Ölü bir seks hayatı iyi görünebilir ve çok da önemli değil, ama buradaki mesele şu: Her zaman böyle miydi? Değilse, o zaman siz ve eşiniz arasındaki çekim ortadan kayboldu. Onlara yeterince güvenmediğinizi, onlardan pek hoşlanmadığınızı ve onların arkadaşlığından eskisi kadar mutlu olmadığınızı gösterir. Bir düşünün, işler aynı kalırsa, uzun vadede işe yarayacak mı? Değilse, ne yapacağını biliyorsun!

Not: Bunu okuyorsanız ve bir yol kavşağındaysanız, hangi yoldan gideceğiniz konusunda kafanız karıştıysa, bize güvenin. Doğru yolu seçin ve ayrılma zamanınızın geldiğini anlayın!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*