Kız arkadaşınız için doğru güneş gözlüğü nasıl seçilir

Yine güneşli bir gün mü ve kavurucu sıcakta çalışmanız mı gerekiyor? Yoksa bir randevunuz var ve onunla tanışmak için güneşte seyahat etmeniz mi gerekiyor? Yoksa kızınla ilk yıldönümün mü ve ona ne vereceğine dair hiçbir fikrin yok mu? Güneşte seyahat ederken bu tür sıkıntılar yaşıyorsanız, kız arkadaşınız için ne kadar zor olduğunu tahmin edebiliyor musunuz?

Peki, ister yoğun güneşten korunma, ister özel biri için bir hediye veya her ikisinin bir kombinasyonu arıyor olun, sizi teminat altına aldık. Alınacak mükemmel aksesuarı biliyoruz! Evet, doğru tahmin ettiniz – Güneş gözlüğü! Güneş gözlükleri eğlencelidir, aynı zamanda size havalı, gizemli, korkutucu, anonim veya sizin hakkınızda söylemelerini istediğiniz herhangi bir şey olduğunu söylerler. Ona doğru güneş gözlüğü çiftini vererek görünümünü kolayca dönüştürebilirsiniz.

Onlar sadece görünüşünüzü dönüştürmekle kalmaz, aynı zamanda doğanızı ortaya çıkarırken kişiliğinizin bir aynasıdır. Bu yüzden ona göre bir güneş gözlüğü seçmek harika bir fikir olur. Neden bahsettiğimiz konusunda biraz kafanız karıştıysa, hadi onu geliştirelim.

Seçenekleriniz belirli kategorilere ve stillere göre daraltıldığında güneş gözlüğü seçmek çok daha kolaydır.

Burada, küçük kızınıza mükemmel bir hediye almanız için size kusursuz bir çözüm sunuyoruz. Cildinde doğru miktarda güneş kremi ve doğru güneş gözlüğü ile kızınız sadece güneşin tehlikeli ultraviyole ışınlarından korunmakla kalmayacak, aynı zamanda modern ve şık görünecektir. Kesinlikle sevecek ve teşekkür edecek!

Yüz şekli, saç modeli, doğa vb. Kriterlere göre hanımınız için en uygun gözlükleri öğrenmek için okumaya devam edin. Ancak markalı güneş gözlüklerini aldığınızdan emin olun. Moda katsayısından veya görsel güvenliğinden ödün vermemeli, değil mi? Kız arkadaşınız için doğru güneş gözlüklerini nasıl seçeceğinizi okumanın tadını çıkarın!

1.  Yuvarlak yüzler için keskin, köşeli çerçeveler

Keskin, köşeli çerçeveler yuvarlak yüzleri çok iyi tamamlar ve yüzün tanımlanmış özelliklerini vurgular. Bu tarz kızınıza şımarık bir görünüm verecek ve kesinlikle bir açıklama yapacak.

2. Renkli güneş gözlüğü

Kız arkadaşın daha sevimli ve komikse, bu onun için en iyi seçenektir. Sarı, turuncu veya mavi gibi renkli bir şey hediye edin. Görünüşünüze renk katacaklar.

3. Oval yüzler için kedi gözü çerçeveleri

Kedi gözü çerçeveleri oval, yuvarlak veya kare yüzler için idealdir. Kedi gözü çerçeveleri tamamen modadır ve hayvan baskıları veya orijinal renklerle harika görünür.

Giden bir kişiliğe sahipse, kedi gözü çerçeveleri onun için en iyi çifttir.

4. Holografik veya cam güneş gözlüğü

Kız arkadaşın bir moda fanatiğiyse, şanslısın. Çünkü bir hediye seçmek en kolay olanlardır. Her şeyi denemeye ve tüm modaya uygun şeyleri gardırobuna eklemeye hazır olacak çünkü her şeyi nasıl çok iyi karıştıracağını biliyor.

5. Sivri çeneler için yumurta şeklindeki lensler

Yumurta şeklindeki lensler en iyi, güçlü, keskin bir çene ile açısal yüzleri dengelemesiyle bilinir.

Oval gözlükler ayrıca uzun, ince yüzlere ve kalp şeklindeki çeneye sahip olanlara da uygundur.

6. Çiçek çivili güneş gözlüğü

Kız arkadaşınız oldukça kadınsıysa ve her şeyi tatlı tercih ederse, ona çiçeklerle güneş gözlüğü takmak harika bir fikir olur.

7. Uzun dalgalı saçlar için dikdörtgen saç kesimi

Kızınızın uzun saçları ve oval bir yüzü varsa, dikdörtgen çerçeveler onun için kusursuzdur! Aynı zamanda hem zarif hem de şık görünürlerdi. Bununla birlikte, büyük boyutlu çerçevelerden kaçının çünkü uzun, dalgalı kilitleri zaten yüzünü kaplıyor; lenslerinizin de aynısını yapması gerekmiyor!

Dikdörtgen camlar, yüzün yontulmuş yapısını yumuşatırken dikdörtgen şekilli yüzlerle de harika görünür.

8. İnek kız için yuvarlak gözlük

Eğer bir Potter kafasıysanız ya da öyleyse, onun için hiçbir şey birkaç yuvarlak çerçeveden daha iyi olamaz! Bununla birlikte, yuvarlak gözlüklerin kalp şeklinde veya kare yüzlerde en iyi sonucu verdiğini unutmayın, çünkü yüzün tanımlanmış çizgilerini yumuşatırlar.

9. Katmanlı saçlar için kare şekilli lensler

Ayrıca yuvarlak yüzler için en iyisi, kare şeklindeki gözlükler patlama veya katmanlı saç stilleriyle vurgulanır.

Kare şekilli çerçeveler ayrıca üçgen şekilli yüzlere de uyar.

10. Clubmaster güneş gözlükleri modaya geri döndü!

1950’lerde popüler olan clubmaster gözlükleri modaya geri döndü ve kare yüzlere daha uygun hale geldi. Korkusuzluğu temsil ederler ve bu nedenle iradeli kadınlarda iyi görünürler.

Üstteki ağır detaylar ve alttaki yuvarlak kenarlar çok keskin elmacık kemiklerini yumuşatır; bu nedenle kulüp yöneticileri elmas şeklindeki yüzlerde de daha iyi görünür. Bu çerçeveler ayrıca yuvarlak, kare ve kalp şeklindeki yüzlerle de iyi çalışır.

11. Havacılar: uyuşturucu camları

Metalik yapışkan çerçevelerinin yanı sıra, havacılar en iyi seçeneklerden biridir çünkü her türlü yüz şeklinde harika görünürler. Kare ve elmas yüzlere çok iyi uyum sağlarlar.

Havacılarda tüm saç stilleri güzel görünse de ortada topuzlar ve bukleler ile daha zariftir.

12. Kısa saçlar için büyük boy gözlükler

Kısa saçlarda büyük boy gözlükler en iyi görünen kontrasttır. Büyük çerçeveler kısa saçlarda şık görünür ve yüzünüzün küçük ve sevimli görünmesini sağlar. Ayrıca kare yüzlerde harika görünüyorlar.

13. Klasik yürüyüşçülere şükürler olsun!

Yuvarlak yüzleri daha iyi tamamlamak için gezginler kullanıcının stil katsayısına katkıda bulunur.

Dikdörtgen veya uzun yüzlerle de uyumludurlar.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*