Her kızın bilmesi gereken 10 muson stili ipucu

Muson bir patlama ile burada! Ve hepinizi yağmurlara hazırlıklı ve mutlu karşılayacağımıza eminiz! Her yıl yağmurları kucak açarak karşılamıyor muyuz? Bu yılki yağmurları da güzel karşılamaya ne dersiniz?

Evet, doğru tahmin ettin. Mevsime özel görünümünüzü seçebileceğiniz yağmurluk ve şemsiyelerde 10 farklı trend ile karşınızdayız!

Yağmur mevsimi beraberinde güzel bir aura, hoş hisler ve her kalbi saran özel bir coşku getiriyor.

Yağmurlar bize bu kadar çok şey verebilirken, neden bu sezonda nasıl göründüğümüze bakmıyoruz?

Yılın geri kalanında tamamen modaya uygun görünmeye odaklanıyoruz; Sadece muson döneminde modayı unutuyoruz ve kendimizi nasıl kurtaracağımıza ve kedilere ve köpeklere yağmur yağarken ıslanmamaya odaklanıyoruz. Endişelenme; sadece modern görünmekle kalmayacak, aynı zamanda sizi duşlardan koruyacak fikirlerimiz var.

Yağmurları ne kadar sevdiğinizi biliyoruz. Ancak, muson görünümünüzü de şekillendirerek stil sahibi olduğunuzda yağmurları daha da seveceğinizi garanti ediyoruz!

Musonun büyüsünü her kızın bilmesi gereken 10 stil ipucu ile ortaya çıkarmak.

1. Plastik yağmurluk ve siyah şemsiye

Bu yağmurluk, pratik olarak herhangi bir kirli durumdan, yani çamurlu sudan (tabii ki!) Kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Siyah elbise, yağmurluktaki lekeleri çıkarma zahmetinden de kurtulacaktır.

Onlar hakkında bir başka güzel şey de hafif polyester olmaları ve gerçekten ağır hissetmeden giysilerinizin üzerine kolayca giyebilmenizdir.

2. İtfaiyeci ve sarı şemsiyenin görünümü

Sarı şemsiye, özellikle HIMYM hayranları olmak üzere herkesin hafızasını tazeleyecek. Kalp acıyor, değil mi? Ancak sarı renk sizi eşsiz ve canlı gösterir.

Sanırım trençkotumu, sarı trençkotumu giyeceğim
Bebeğim, beni kuru tutuyor
Trençkotumu giyiyorum, sarı trençkotumu
tam olarak neden biliyorsun

Oh! Elbette, nedenini biliyoruz! Sarı yağmurluklar, bir sonraki büyük sokak stili trendi. Size kır havası vermenin yanı sıra, parlak sarı renk nedeniyle akılda kalıcıdırlar ve yağmurda sizi sıcak ve kuru tutar.

3. Parlayan yağmurdan kurtarıcılar

Bu parlak renkler sadece sizi değil, yolunuza çıkan tüm seyircileri de büyüleyecek. Kendi tarzlarında canlı ve göze çekici geliyorlar.

Su geçirmez olmalarının yanı sıra, o kadar modaya uygunlar ki, Macintosh muhtemelen gökyüzünden aşağıya bakar ve neymiş gibi olur?

4. Eğlenceli oyunlar

Pek çok varyasyonla, korkak görünümler sonsuzdur. Kelimenin tam anlamıyla, bu muson mevsiminde korkak seviyenize uygun geniş bir yelpazeye sahipsiniz!

Bu sevimli su geçirmez malzeme sadece şık görünmekle kalmaz, aynı zamanda mükemmel oturur: dikiş uzunluğu, dikiş tipi ve hizalama mümkün olduğunca rahattır!

5. benler

Bu puantiyeli yağmur kurtarıcıları bu sezon çok popüler. Onlar gibi bir şeye sahip olmak çok sevimli ve sevimli görünüyor.

Ve günün sonunda şunu unutmayın:  ”  Her yaşamda biraz yağmur yağmalı ve yağmur yağdığında harika görünmelisiniz!”

6. Şeffaf dokular

Zarafet ve sadelik bir yana, yağmur kurtarıcıların şeffaf rengi kesinlikle çarpıcı görünüyor. Rahat olanları seçin ve işte!

İçindekini saklamak zorunda değilsin, ayrıca kendini suya batmaktan da kurtarıyorsun!

7. Yağmurluklar ve gökkuşağı şemsiyeleri

Trend rengarenkler ile neden yağmurluklarımızı ve şemsiyelerimizi bırakalım? Muhteşem gökkuşağı görünümü çok modaya uygun görünüyor.

Bulutlu ve kasvetli günleri onlara o kadar çok renk katarak aydınlatacağız ki, yağmur sırasında dışarı çıkmak isteyeceksiniz!

8.  Yarı saydam görünüm

Bu yarı saydam yağmurluklarla yağmurlara hazırlanın!

Şeffaf görünümün önünde, yarı saydam görünüm, yağmurluklara ve şemsiyelere biraz renk ve belirli bir sadakat anlamına gelir. Hepsi akıllı ve şık görünüyor.

9. Renk kodlaması

Bu sezon, sizi büyüleyici ve canlı gösteren farklı parlayan renkler arayın! Yağmurluğunuzun rengini şemsiyenizin rengiyle eşleştirerek veya kontrast olarak seçerek rengi koordine edin.

Yağmur mevsimi burada ve biz buna çok hazırız!

10. Dokulu Los

Farklı desen, doku ve tasarımlardaki yağmurluklar da oldukça şık ve orijinal görünüyor. Örneğin, balonlu yağmurluklar günümüzde çok moda.

Gerçek otantik ve neşeli tarzını vurgularlar.

“İlk izlenim son izlenimdir” gerçeğini hatırlamalısınız ve insanların sizi yargılayacağı ilk şey, muson yağmurları sırasında bile giydiğiniz şeydir, evet!

Bu canlı ve şık dokularla, bu sezon kesinlikle sallayacaksınız kızım!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*