Şımarık bir görünüm için 12 şık ve benzersiz mücevher parçası

Tarz olarak kalabalığın geri kalanından daima sıyrılmak isteyen bir moda tutkunu musunuz? Öyleyse, kesinlikle doğru yere geldiniz!

Stil sadece ne giydiğiniz değil, aynı zamanda onu nasıl giydiğiniz, nasıl giydiğiniz ve nasıl giydiğinizdir. Aynı zamanda farklı ve modaya uygun görünmenizi sağlayan benzersiz şeylerle de ilgilidir.

İşte şımarık bir görünüm için şık ve benzersiz 12 sıradışı mücevher parçasının bir listesi.

1. Göbek zincirleri

Her zamanki gibi sıcak olan göbek zincirleri, belinizi gösterebileceğiniz ve çevrenizdeki herkesi sizin için çıldırtabileceğiniz herhangi bir kıyafetle zarif belinizi yüceltir.

Göbek zincirleri sizi zarif ve seksi gösterir. Daha da göz alıcı bir görünüm için katmanları deneyin.

2. Tork (tork)

Bu metal kolye gerdanlıktan farklıdır ve rustik görünümüne katkıda bulunur. Antik görünümü ile boynu iki yanında bilezik gibi sarar.

Cesurca gitmek istediğinizde kullanımı kolay ve ayrıca yüksek sesle. Kıyafetinizi öne çıkaracak harika bir genel fiyat.

3. Yüzük bilezikler

Bu sapkın mücevher parçasının bir bileziğe takılı bir yüzüğü var ve ellerinizde modern görünüyor.

4. Zincir saç tacı

Taç düğününden veya çiçek taçlarından farklı olarak, bunlar başın etrafındaki saça takılan zincirlerdir. Saçı tamamlar, büyüleyici görünmesini sağlar ve elbiselerin üzerine giyildiğinde son derece güzel görünür.

Zincir başlıklar, gündelik elbiselerle giyilen kadınsı bir ifade parçası veya geziler için yükseltilmiş bir gömlek ve kot pantolon olarak da giyilebilir.

5. Başparmak halkası

Başparmak yüzükleri normal parmak halkalarından farklıdır ve bazen üzerlerinde kişiselleştirilmiş mesajlar da vardır veya basit ve basit de olabilirler.

Her türlü kıyafet ve görünümle birleşirler.

6. Conta halkası

Genellikle parmakları geliştirmek için kullanılabilen harfli bir yüzük veya oymalı bir tasarım. Phoebe Buffay’in ARKADAŞLAR’daki ellerinin görünümünü seviyor musunuz?

Pek çok mühür yüzüğüne sahip olmanın ve onlarla ellerinizi süslemenin yolu budur.

7. Halhal

Ayak bileği etrafındaki aksesuarlar ile halhallar ayaklarınızı süsler ve daha güzel görünmesini sağlar. Kesinlikle modaya uygunlar ve onları ayak bileklerinden birine takan birçok insan bulacaksınız.

Önemli durumlar için güzelce tasarlanmış birkaç halhal satın alabilir veya kalıcı olarak basit bir tane takabilirsiniz.

8. Bilezik

Kolluk veya halka, üst kolun pazı çevresine takılan bir metaldir. Eşsizdirler ve giymeye karar verdiğiniz her olay için metalik hisler atarlar.

9. Zincirler

Boynunuza taktıklarınızı kastediyoruz, ancak yaygın kolye türlerini değil.

Göz alıcı bir parça olarak benzersiz bir şekilde takabileceğiniz zincir katmanları vardır ve ayrıca omzunuzu onlarla süslüyorlar.

10. Omuz zincirleri

Bunlar, omuzlarınızı süslemek için özel olarak yapılmıştır. Uzun elbiseler veya elbiseler üzerinde göz alıcı görünürler.

11. Kişiselleştirilmiş kolyeler 

Kişiselleştirilmiş kolyeler, günümüzde popüler olan en sıradışı ancak cesur mücevher parçalarıdır. “Beni sev”, “sev beni” gibi istediğiniz sayıda özel mesajı deneyebilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş baş harflere sahip kolyeler de bu günlerde çok moda.

12. Parmak halkaları

Ayak parmaklarına takılan parmak halkaları daha az yaygındır ancak ayaklarda tamamen harika görünür. Yakın zamanda bir pedikür yaptırdıysanız, çekici parmak halkaları takarak güzel ayakları büyütmek için harika bir fırsatınız var.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*