Oda arkadaşınızın ruh kardeşiniz olup olmadığını nasıl anlarsınız?

Ev arkadaşınız, tüm sırlarınızı bilen alışılmadık bir varlıktır (bir odayı paylaşırsınız, elbette sır yoktur).

Tüm tuhaflıklarınızın farkında ve hatta tarayıcı geçmişinizi bile biliyor olabilir!

Peki oda arkadaşınızla bir ikramiye vurduğunuzu nasıl anlarsınız? Oda arkadaşlarının kutsal kasesi mi … ve # parmaklar ruh kardeşini aştı mı?

1. Her ikisi de usta telepati

İletişim söz konusu olduğunda, hiçbir kelimeye gerek yoktur. Her ikisi de telepatinin kraliçeleridir. Birinden ne kadar nefret ettiğinizi söylemek için bir bakış yeterlidir!

2. Aynı insanları seviyorsunuz ve en önemlisi, ikiniz de aynı insanlardan nefret ediyorsunuz.

“AMAN TANRIM! Eşit derecede! Bu çok çılgınca! Birinden hoşlanmadığını her söylediğinde tepkin mi?

3. O sizin suç ortağınızdır

Birbirinizin saçını örmekten bir cesedi saklamaya kadar, başvuracağınız kişi o.

4. Yaptığınız her planın bir parçası

İkiniz de eski sevgilisi öldürüldüğünden beri hepsini birlikte planladınız! Huzurevlerinde sorun çıkaranın yaşlı kadınlar olacağı konusunda hemfikirsiniz.

5. Biyografinizi yazabilecek bir kişi varsa o da o olacaktır.

Kelimenin tam anlamıyla senin hakkında her şeyi biliyor, senin #nosecretsin var! Çıktığın her salak, ağladığın her gece, hepsini gördü (yargılamadan!).

6. İkisi de diğerleri gibi davranıyor

İkisinin de birbirlerinin alışkanlıklarını seçmeleri ve birbirleri gibi davranmaya başlaması neredeyse ürkütücü. O senin yarın ve sen onun yarısın.

7. Hayatınızın tüm kararlarında ona güveniyorsunuz.

Bir şeye karar vermeniz gerektiğinde ona dönüyorsunuz: flört etmek istediğiniz adam ve satın almak istediğiniz elbise. Kararınız her zaman dahil edilir.

8. Birbirlerini hiç kimse gibi tanımazlar

Başka kimseyle asla bulamayacağınız bir yakınlık düzeyine sahipsiniz (evet, çıktığınız adamla bile). Başkalarının sırlarını paylaşmaktan kıyafetlerini paylaşmaya kadar her şeyi yaptınız.

11. Her zaman dürüst olabilirsiniz

Her ikisi de ne olursa olsun birbirlerine karşı her zaman dürüstler. Yani dişlerinize yemek yapışmışsa, lekeli göz makyajı veya diş macunu varsa, size her zaman söyleyecektir.

12. Seni her zaman destekledi

İkisi de her zaman birbirleriyle ilgileniyorlar. Onun sizin yerinize bakmasına, sizi savunmasına ya da sadece sizi dinlemesine ihtiyacınız olsun, o senin Rachel’ın Monica’sı.

13. Odanız yargılama yapılmayan bir bölge

Öyleyse, gözünüzdeki her şeyi tıkıştırmak istediğiniz günlerden biriyse ya da doğum günü kıyafeti ile dolaşmak istiyorsanız, o her zaman yanınızda.

14. Birbirlerini asla kıskanmazlar.

Kabul edelim, kıskançlık kızlar arasında en yaygın nefret türüdür. Ancak oda arkadaşınızı düşündüğünüzde, birbirlerini asla kıskanmazlar.

15. İkiniz de aptal olabilirsiniz ve bu iyi hissettiriyor

Nadirliğiniz ve rastgeleliğiniz onunkini tamamlıyor. İkiniz de birlikte çok çılgın şeyler yaptınız: uzaylılar hakkında uzun gece tartışmaları, yanlış sözlerle rap şarkıları söylemek ve çatıya çıkıp sevdiğiniz kişinin adını bağırmak.

Paylaştığınız rastgele maceralar ne olursa olsun, bunu birlikte yapmak iyi hissettiriyor.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*