Partneriniz olduğunuzun 11 işareti

Uzun süredir kararlı bir ilişkiniz mi var?

Sevginizin derin ve güzel olduğundan eminiz, ancak derin ve anlamlı ilişkilerin eşlik edebileceği bazı şeyler var.

Örneğin sen. Sahip olmak. Olmak. Sizin. Ortak.

İkisi de birbirlerinden o kadar etkileniyorlar ki, partnerleri gibi davranmaya başladıklarından beri hiçbir fikirleri yok. Oh hayır, sorun değil! Aşkın sancılarının kurbanı olduğunuzu anlamak çok eğlenceli!

Aşağıda yüksek sesle çığlık atan ve partneriniz olduğunuzu söyleyen 11 işaret var!

1. OKB’niz var

Zavallı şey, sizin OKB’niz var ve onun bir karmaşa yaratmamaya çalıştığını görüyorsunuz. Senin gibi hale geldiğini fark etmeden temizleyin! FRIENDS’deki Monica’dan Chandler’ı hatırlıyor musun?

2.  Futbolu anlıyorsunuz!

Sadece FIFA için heyecanlanmakla kalmıyor, sporu da anlamaya başlıyor. Takımlar ve oyuncular hakkında bilgi edinmeye başlıyorsunuz çünkü biliyorsunuz ki eğer onunla daha fazla zaman geçirmek istiyorsanız, onun sevdiği şeyleri beğeneceksiniz.

3. Topuklar ve diğer ayakkabı türlerini anlayın

Sadece “topuklu” bilmek ve altındaki her şeyi kategorize etmekten temel pompalar, stilettolar ve takozlar arasındaki farkı bilmeye kadar, çocuğunuz artık her tür ayakkabıyı anlıyor. (Gurur duyulacak bir şey, değil mi?)  .

4. Oyunlarla ilgilenmeye başlarsınız

“Kız oyunculara” ilgi duydukça, daha fazla ilgileniyorsunuz ve bir olmaya başlıyorsunuz. Bir oyuncu olarak ne kadar iyi olursanız, size o kadar çok çekilecektir.

5. Farklı renk tonlarını bilin

Seninle olmak onun renk bilgisini geliştirdi. Mavinin yalnızca koyu ve parlak olabileceğini biliyordunuz, ancak artık lacivert, gök mavisi, camgöbeği, kot, turkuaz, turkuaz, vb. Gibi farklı mavi tonları olduğunu biliyorsunuz. İnanılmaz derecede şaşırtıcı, ha? ?

6. V8 ve V4 arasındaki farkı anlayın!

Sonunda, V6’da 6 silindire sahipken, V8’de 8 ve V4’ün krank milini destekleyen bir çift V-ikiz motor olduğunu anlıyorsunuz!

7. Beğendiğiniz aksesuarları alın ve size uygun kıyafetleri seçin.

Giydiği aksesuarların adlarını ve türlerini bilir, kulaklıkların neden yalnızca tek kulağa takıldığını anlar ve halhallarını seçmenize yardımcı olur. Ayrıca zevkinize göre sizin için doğru tipte elbiseler alın.

8. İkiniz de birbirinizin aileleri hakkında her şeyi biliyorsunuz.

İlişkinin iyi bir işareti, kız kardeşinin erkek arkadaşının evcil hayvanıyla tanışmanız ve geçen gün teyzenizin komşusunun ona neden kızdığını anlamasıdır.

9. Yazılım ve teknolojinin karmaşıklığını anlamaya başlar.

Sadece Netflix ve rahatlamakla kalmıyor, aynı zamanda Netflix’in saniyede 5 megabit hız gerektirdiğini de biliyor!

10. Döngünüzü bilin ve o günlerde kendinize özel özen gösterin

PMS’den muzdarip olduğunuzu bilir, size çikolata satın alır ve sizi bunun üstesinden gelmenize yardımcı olmak için filmlere götürür.

11. Arkadaşlarını ve sevdiklerini ve hoşlanmadıklarını iyi tanıyorsunuz.

En iyi arkadaşının ona nasıl bir kız teklif ettiğini ve reddedildiğini ve ayrıca başka birinin ona nasıl yaklaştığını ve şimdi mutlu bir şekilde evlendiklerini biliyorsunuz. Uzaktaki arkadaşlarından birinin vanilyalı kekleri sevdiğini biliyorsunuz ve ona doğum gününde biraz yapmayı düşünüyorsunuz. (Oğlunuz her zaman size borçlu olacak!)

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*