Tulum giymenin 5 süper şık yolu

Tulumlar şık, şık ve şık! Orada söyledik! İlk olarak 1919’da ortaya çıkan bir moda ikonu olan tulumlar, sahip olabileceğiniz en basit kıyafetlerdir. Bir partiye veya sınıfa geç gelin, bir tulum giyin, bağlayın veya fermuarlayın ve BAM! Havalı bölümünüzden ödün vermeden her şey hazırsınız! * göz kırpıyor *

Bu tek parça gardırop elyafıdır bayanlar. Hayır, abartmıyoruz (ha!). Kardashian kız kardeşinin biriyle görülmediği bir haftanın geçmediğini biliyor muydunuz? Evet gerçekten! Bu şık ve rahat giysiyi ister randevu gecesi, ister arkadaşlarla brunch, ev partisi veya sadece yatakta olsun, her yerde veya her zaman giyebilirsiniz. Bir maymun ne kadar havalı!

Son zamanlarda tulumlar kesinlikle moda. Her zaman öyleydi, ama son zamanlarda kırmızı halılardan ve podyumlardan üniversite sınıflarına ve yatılılara kadar yollarını değiştirdiler. Sevimlilik faktörünüzü arttırırlar ve aynı zamanda bir stil divası gibi görünmenizi sağlarlar.

Tulumlarda stil, baskı, kesim, kollar, uzunluk vb. Açısından birçok varyasyon bulacaksınız. Siyah, bol, askısız, kot, payetli, desenli, katlı, geniş bacaklı, pantolonlu, çiçekli, omuz bir yana, omuzsuz, pantolon, tulum… söyle ve bitirdin! Siyah bir tulum, resmi etkinlikler için klasik bir seçenektir; askısız denim tulumlar, bir kum saati figürünü sergilemek için mükemmeldir; Çiçekli tulumlar, kız çetenizle geç kahvaltılar için harikadır!

5 farklı tarzda 1 tulum nasıl giyilir

Bununla birlikte, elbiseler ve kızlar söz konusu olduğunda bir sorun var. Onları tekrar etmeyi sevmiyoruz! Hiç de değil! Ama Kate Middleton yapabiliyorsa, her seferinde farklı bir tarzda da olsa biz de yapabiliriz. * göz kırpıyor *

Gardırobunuzun arkasında gizlenmiş bir maymun var; onu yeterince kullandığınız için varlığı tamamen unutuldu. Ama gardırobunuzu her temizleyip çıkardığınızda, özlemle bakarsınız çünkü ne kadar eski veya eski moda olursa olsun, onu seversiniz ve tekrar giymeyi çok isterdiniz. Ve bir kez daha bayanlar, sizi kurtarmak için buradayız. Aynı tulumu defalarca giyip diva görünüm tarzınız için övgü alabileceğiniz beş harika numaramız var!

Bugün eski, kolsuz, eski moda bir tulumu hayata geçiriyoruz, benekli koyu yeşil.

Stil 01: Kemerle oynamak

Tulumunuzu parlak kemerler ve aksesuarlarla süsleyin. Sıkıldığınız eski bir bez parçası olduğunu unutacaksınız.

Burada, bu eski tulumu kırmızı çiçekleri olan geniş, modern çapraz dantel bir kemerle süsledik. Birdenbire süper şık yeni bir görünüme sahip olursun! Elbette çok sayıda kemeriniz var, bazıları bu tulum gibi gizlenmiş çünkü ya onlardan sıkıldınız ya da modası geçtiler. Onları al. Bu kemerlerden herhangi birini bu tulumla eşleştirin. Aslında tek fotoğrafla iki özçekim yaptınız ve yeni bir görünüm yarattınız.

Burada siyah kuşak kullandık çünkü tulumu çok iyi tamamlıyor. Bununla birlikte, tulumu onunla iyi giden herhangi bir kemerle birleştirebilirsiniz.

Daha fazla ışıltı katmak için ışıltılı eşarplarla daha da fazla oynayabilirsiniz!

Stil 02: bir omuz bırak

Şehvetli bir görünüm için gidin; maymunun omzunu düşür!

Bu kırmızı halı görünümü bir randevu gecesi * için mükemmeldir *. Randevu geceniz için hangi elbisenin kesinlikle mükemmel görüneceği konusunda çok fazla para harcamanıza ve endişelenmenize gerek kalmaz. Maceracı ruhunuzu rock kızı tavrıyla ve bu tek omuzlu görünümde kolay güven ile kucaklayın. Ve hiç kimse bunun bir galeriden mi yoksa gardırobunuzun altından mı aldığınızı bilecek kadar akıllıca olamaz!

Tulumun sol omzunu sıkıştırdık ve görünümün dalgalı olmadığından emin olmak için sıkıca tuttuk. Biraz şımarık aksesuarlar ekleyebilir, saçınızı bir topuzun içine çekebilir ve akşam görünümünüze sofistike bir görünüm için bu seksi topukluları çıkarabilirsiniz.

Stil 03: Şık askılı boyun görünümünü elde edin

Eski maymununuzla daha yaratıcı olma zamanı. Zaten iki farklı stili denediniz; Şimdi, daha şık bir görünüm elde etmenize yardımcı olmak için bu tulumda bazı kalıcı değişiklikler yapacağız.

Omuzlarınızı tulumdan çıkarın ve boynunuzun arkasına bağlayın. Ayrıca tulumu baldırlara kadar keserek kısaltın; evet, bir maymun aldı!

Arkadaşlarınla ​​bir güne ya da erkek arkadaşınla bir kahve içmeye hazırsın. Sade ve zarif bir stille yeni bir tulum yarattı.

Stil 04: tüp elbise

Hepimiz tüp elbiseleri seviyoruz! Çok içerdeler! Ayrıca bu elbise size tamamen yeni bir görünüm kazandırıyor.

Bu eski tulumu çok şık ve zarif görünümlü bir kılıf elbiseye dönüştürdük. Tulumun her iki omuzunu da içeri sokun ve düzgün şekilde sabitleyin Dalgalı olmak istemezsin canım! Tulumlar ve kemerlerin yanı sıra, çoğumuzun gardırobumuzda sahip olduğu bir şey daha var: leopar desenli ceket. Eğer yapmazsan hemen bir kız bulamazsın. Leopar desenli ceketler en iyi arkadaşlarınızdır; tarzınıza anında etki katarlar.

Bu seksi görünümü leopar desenli ceketle tamamlayın. Ayrıca zarif bir ipek fular veya kemer de tercih edebilirsiniz.

Estilo 05: zarif bina

Size seksi bir görünüm, cüretkar bir görünüm, sofistike bir görünüm ve şık bir görünüm verdik. Şimdi size kaygısız bir üniversite stili vermemizin tam zamanı!

Tulumun üst kısmının tamamını içeri sokun ve onu basit bir palazzo haline getirin. Ayrıca, içine sokmakta rahat hissetmiyorsanız üst kısmı da kesebilirsiniz. Bu basit ama şık palazzoyu herhangi bir tişörtle eşleştirin ve üniversite için harika bir görünüme sahip olacaksınız! Bu görünümü en sevdiğiniz renk çiftiyle bitirmeyi unutmayın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*