Yeni başlayanlar için 24 sevimli ve kolay tırnak tasarım fikri

“Tırnak sanatı farklı olmayı seçiyor!”

Bu artık bir gerçek değil mi? Tırnak sanatı o kadar yüksek hızda ve hızla benimsendi ve sevildi ki, yakın gelecekte kendini sadece ona adayan markalar olsa şaşırmazdın.

Mevcut tırnak sanat kitleri ile kendi tırnak sanatınızı nasıl yapacağınız konusunda endişelenmenize bile gerek yok. Ama bu sanatın ustası olabilecekken neden kit satın almak için para harcasın ki? Oh evet, bize inanın, MASTER. Nasıl olduğunu bilmek ister misin? Okumaya devam edin …

“Hayat mükemmel olmayabilir, ama tırnaklarınız mükemmel olabilir!”
Gerçek hikaye! Katılmıyor musunuz kızlar?
Yeni oje renkleri satın alıyorsunuz ve dünyanın en mutlu insanı oluyorsunuz. Tırnaklar, stilinizin çok önemli bir parçasıdır. Sabahları yanlışlıkla tırnağının küçük bir parçasını kırarsanız veya küçük bir tırnak cilası kırıp kaybolursa gününüz mahvolur.

Bize güvenin, kendi kendinize tırnak tasarımları yapamayacağınız veya tırnaklarınızı yapamayacağınız gibi bir şey yoktur. Temel stratejiler: (1) pratik ve (2) sabır ve kısa sürede tırnak sanatında harika olacaksınız! Kendi tırnak sanatınızı yapmak, bütün gün sahip olduğunuz muazzam stresi serbest bırakmak gibidir. Tırnak sanatını uyguluyorsun ve tüm acılarını unutuyorsun!

Aşağıda, başlamanıza yardımcı olacak bazı tırnak sanatı ilhamları var. Bu makaleyi okuduktan sonra, tırnak sanatının süper gücünü elde edeceğinizden emin olabilirsiniz! İyi şanslar!

1. Nail Art etiketi

Farklı, çekici, önceden yapılmış tırnak sanatı etiketleri ve tasarımları mevcuttur ve düzgün ve dikkatli bir şekilde uygulandıklarında büyüleyici görünürler. Sanatsal etiketleri uygulayın ve buna göre farklı renkleri kapatın. Çıkartmayı tırnaklara yapıştırmadan önce ve tırnak sanatını bitirdikten sonra her zaman şeffaf kat uygulayın.

2. Çizgili çivi sanatı

Bu güzel tasarımın arkasındaki numara basit: Tırnakları normalde yaptığınız gibi boyayın ve tırnakların kenarına birkaç farklı renkli şerit uygulayın. Bu, hassasiyet için maskeleme bandı şeritleri yardımıyla yapılabilir. Birden fazla son kat uygulayın.

3. Çiçek çivi sanatı

Çiçek tasarımı, en moda tırnak sanatlarından biridir. Bir kat tırnak boyası uygulayın ve farklı renklerde flora ile şekillendirin.

4. şeker tırnak sanatı

“En mutlu kızlar her zaman en güzel tırnaklara sahiptir!”

Karamel tırnak sanatının bu zarif görünümü, birkaç ince fırça ve farklı sevimli tırnak boyası ile mümkündür. Bir kat renk uygulayın ve beyaz ve voila ile dikkatlice çizin!

5. Konik tırnak sanatı

Altın, bebek pembesi ve siyahın bu kombinasyonu, olabildiğince şık. Bu görünüm, çivinin kısımlarına bant yapıştırılarak, diğer kısımları renklendirilerek ve boyanarak yapılır. Bu tırnak sanatı göründüğünden çok daha kolay, değil mi?

6. Boncuklu çivi sanatı

Boncuk çıkartmaları ile Mısır esintili bu görünüm tamamen metalik ve parlak görünüyor. En sevdiğiniz renkleri katladıktan sonra tek yapmanız gereken, tırnak renginizi ve stilinizi tamamlayan ışıltılı ışıltılı boncuk çıkartmaları eklemek.

7. Karışık tırnak sanatı

Tırnak sanatı tamamen eğlence ve diğer şeylerle ilgilidir. Tırnak sanatı etiketlerinin ve eşleşen çıkartmaların cazibesi, bu sevimli tırnak sanatının arkasındaki sırdır. Şık ve çoğunluk tarafından tercih ediliyor. Bu tarz basit tırnaklar için bir tatil gibi görünüyor!

8. Kabarık tırnak sanatı

Bu tırnak sanatı süngerle yapılır. İlk kat rengi tırnaklarınıza uygulayın. Tırnak boyasının bir kısmını temizlemek ve degrade bir renk elde etmek için tırnaklarınıza bir sünger sürün. Daha açık veya daha koyu bir tonda daha fazla boya rengi ekleyebilir ve sonuçlardan memnun kalana kadar karıştırmak için süngeri tekrar kullanabilirsiniz. Orta parmaktaki tek çivi, basit bir boya üzerine ince renk şeritleri uygulanarak yapılır.

9. Polka dot tırnak sanatı

Noktalama aletlerinin veya kürdanların büyüsü ile puantiyeli tırnak sanatı kolayca elde edilebilir. Her zamanki gibi modaya uygun ve her çiviye farklı boya temel renkleri uygulayabilir ve üstüne benekli noktalar ekleyebilirsiniz.

10. Çok renkli çivi sanatı

“Renk size uyuyorsa giyin” dediğini hiç duydunuz mu?

Yani birden fazla rengi beğendiğinizde hepsini kullanın! Şu küçük çiçeğe bak! Bu parmaklarınızı hayata geçirmek gibi bir şey! Güzel bir fırça kullanın ve istediğiniz sevimli tasarımları yaratarak kalbinizi boyayın.

11. Moda çıkartmaları

Her çiviyi öne çıkarmanın bu kesinlikle sıcak trendi, göründüğü kadar egzotik. Tek gereken, boyalı tırnaklara farklı renk ve şekillerde etiketler yapıştırmak ve ardından bunları tek bir renk çiviyle birleştirmektir.

12. Tomurcuklanan hesaplar

Beyaz kesinlikle yeni siyahtır! Tüm tırnaklarınızı beyaza boyamak ve ardından farklı boyut ve stillerde orijinal renkli boncuklarla süslemek, akıllara durgunluk veren ancak zarif görünen benzersiz bir tasarım yaratır.

13. Kabarık Ombre Karışımı

Tabii ki kıyılmış polietilen kağıt veya sünger yardımı ile yapılan ombre stili çeşitleri ile geliyor ve sonsuz seçenek sunuyor. Siyah ve mavinin bu karışımı ile tırnaklarınız tüm kadınlar tarafından takdir edilecek.

14. Cesur kırmızı ve altın çivi sanatı

Bu eşsiz tırnak sanatı, önce tırnakların bazı bölgelerini siyah ve altın çizgilerle boyayarak, geri kalanını koyu kırmızı renkle boyayarak yapılır. Bu özel tasarım biraz zaman ve çaba gerektirse de, sonuçlar buna değer!

15. Cadılar Bayramı sanatı

Tırnaklarınızı neden Cadılar Bayramı tasarımlarıyla boyamıyorsunuz? Sonuçta, artık bir uzman oldunuz.

16. gökkuşağı çivi sanatı

Renkli çizgiler ve gökkuşakları hayranı mısınız? Öyleyse, bu tasarım sizin için özel olarak tasarlandı!

17. Glitter tırnak sanatı

Tırnakları farklı açık veya pastel tonlarda boyadıktan sonra bu renkli sıçramaların özel kaplaması ile bu tasarım kendi tarzında benzersizdir.

18. Mor Lamborghini

Şarkıyı da söylemeye başladın mı? Tırnak etiketi ile yapılan bu mor tasarım, kesinlikle keyif almanızı sağlayacak.

19. Fransız yeşil sanatı

Polka noktaları, şeritler ve tırnak sanat etiketleri karışımıyla bu tasarımın gidilecek yerleri var.

20. Zarif tırnak sanatı

Siyah, beyaz ve altın figürlere eklenen açık pembe cila ile bu tırnak sanatı, tek başına tırnak şeritlerinin ve tırnak sanat çıkartmalarının büyüsüdür!

21. Güzel siyah tırnak sanatı

İşte şeffaf renkte özenle hazırlanmış dokulu tasarımlar, siyah bir taslakla süslüyor.

22. Fransız manikürü

Boncuk çıkartmaları eklenmiş bu üç renkli tırnak sanatı da süper modaya uygun görünüyor.

23. Zebra Nail Art

Siyah ve beyaz çizgiler asla modası geçmez.

24. Siyah otlar

Artık iyi bir tırnak sanat fikriniz olduğundan, bu tasarım kesinlikle çıldıracak olanıdır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*